Страницы

ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ




Що таке ранкові зустрічі?
    Практика ранкової зустрічі - один із перших методів, орієнтованих на учня, які застосовують учителі у своїх класах. Ранкову зустріч легко провести, вона закладає підґрунтя для інших змін, які потребують більшого досвіду
Детальніше: http://osvita.ua/school/method/upbring/744/ http://osvita.ua/school/method/upbring/744/


     Ранкові зустрічі – нова традиція української школи. Як правило, їх використовують у перших-других класах, але у середній та старшій школі також доцільно їх залучати. Ранкові зустрічі допомагають налаштувати клас на роботу протягом дня, знайти спільні інтереси, здружити дітей, бо в атмосфері взаємоповаги обговорюються цікаві теми чи важливі питання.

Оригінальні ранкові привітання для всього класу дивитися тут

    Добірка матеріалів з Бібліотеки «На Урок», які мають теоретичний та практичний характер.
Тема: Посібник «Виховний проект «Ранкові зустрічі» як засіб формування креативної особистості
Автор: Панфілова Неля Владиславівна
Про матеріал: Запропонований посібник має на меті дати вчителям початкових класів додатковий матеріал для проведення «Ранкових зустрічей». Він вміщує тематичне планування ранкових зустрічей у 1-4 класах, конспекти занять, ігри для проведення ранкових зустрічей, які були використані вчителем під час роботи з учнями школи.


Тема: Ранкові зустрічі. Обмін інформацією
Автор: Тищенко Наталія Юріївна
Про матеріал: Роздатковий матеріал для проведення ранкових зустрічей. До набору входить 37 хмаринок з написами, 1 хмаринка з назвою, що клеїться на відерце, або кріпиться до найдовшої палички, є хмаринка-бонус. Даний матеріал цілком готовий до друку. Достатньо роздрукувати на кольоровому принтері, вирізати по контуру, прикріпити до палички та поставити у яскраве відерце.


Тема: Ранкові зустрічі, 1 клас. Розробка 5 ранкових зустрічей для 1 класу НУШ
Автор: Головко Надія Іванівна
Про матеріал: Ця збірка матеріалів пропонує педагогічну технологію створення умов для повноцінного вияву і розвитку особистості. Тому навчальний день для кожного першокласника починається з традиційної ранкової зустрічі (привітання, вправи з психогімнастики, авторське крісло, математична хвилинка...), а далі – цікава, пізнавальна, різноманітна діяльність через навчальні центри.


Тема:  Презентація Ранкові зустрічі
Автор: Попадюк Марина Вікторівна
Про матеріал: Ранкові зустрічі у вигляді презентації. Вчителю буде легше проводити їх і дітям цікаво сприймати. Ранкові зустрічі подано у віршованій формі.


Тема: Розробка для першого класу «Ранкові зустрічі», з елементами кольоротерапії
Автор: Мельник Світлана Володимирівна
Про матеріал: Розробки ранкових зустрічей з використанням кольоротерапії, складені відповідно до вимог Концепції НУШ. Призначено для вчителів початкової школи.


Тема: НУШ. Питання для ранкових зустрічей (Заготовки)
Автор: Стрельченко Ірина Олегівна
Про матеріал: Запропоновані картки-питання допоможуть проводити ранкові зустрічі весело. Учні зможуть будувати потрібні запитання, послідовно та структуровано давати відповіді, роздумувати на важливі теми, бути вдячними та щирими.
Поради: видрукуйте картки на цупкому папері, прикріпіть картки-питання до паличок для шашлику або для морозива.


Тема: Презентація «Проект Ранкові зустрічі»
Автор: Панфілова Неля Владиславівна
Про матеріал: Матеріал пропоновано всім учителям, які цікавляться і працюють над створенням проектів разом з учнями. Вчитель має змогу об'єднати дітей, навчити їх працювати у команді, відповідально ставитися до роботи, шукати, досліджувати, помічати, робити висновки.


Тема: Ранкові зустрічі для учнів 1 класу 
Автор: Кондратенко Світлана Павлівна
Про матеріал: Інструкції та рекомендації для проведення ранкових зустрічей у першому класі. Розробка доповнена різноманітними вправами.


Тема: Ранкові зустрічі для першого класу (НУШ)
Автор: Черевата Оксана
Про матеріал: Оформлені вправи для організації та проведення ранкових зустрічей у першому класі.


Тема: Ранкові зустрічі першокласників нової української школи
Автор: Кайзер Любов Іванівна
Про матеріал: Ранкові зустрічі допомагають учням ближче познайомитися один з одним, розвивають мовлення дітей, зближують однокласників. Вчать учнів поважати думку товариша, вміння слухати.


Тема: Майстер-клас. Ранкові зустрічі для 5-6 класів «Філіжаночка чудового настрою»
Автор: Гордієнко Ольга Олександрівна
Про матеріал: Майстер-клас-ранкові зустрічі для 5-6 класів «Філіжаночка чудового настрою». Сприяє створенню позитивної атмосфери в учнівському колективі на весь навчальний день.


Тема: Розробки ранкових зустрічей для 1 класу
Автор: Орел Наталія Миколаївна
Про матеріал: Теорія та практика для організації ранкових зустрічей різної тематики. Детально розписано інструкції, добрано яскраві ілюстрації та цікаві ігри, вправи, які зацікавлять школярів.


Тема: Ранкова зустріч «Мій скарб – моя родина»
Автор: Євенко Олександра Іванівна
Про матеріал: НУШ Розробка ранкової зустрічі «Мій скарб – моя родина» пробуджує пізнавальні інтереси до історії свого родоводу; виховує в учнів почуття любові та вдячності до своєї родини, вчить взаєморозумінню, взаємодопомоги, усвідомлення своїх обов'язків.


Тема: Ранкова зустріч «Рідна домівка»
Автор: Жигайло Oлена Володимирівна
Про матеріал: Ранкова зустріч «Рідна домівка» може бути використання під час проведення тематичного тижня НУШ.


Тема: Матеріали до ранкових зустрічей «Ранкові вітання»
Автор: Скороднянська Світлана Миколаївна
Про матеріал: Одним із основних компонентів ранкової зустрічі є вітання. Матеріал містить добірку віршів для того, аби ранкові вітання стали більш різноманітними та цікавими для дітей.



Мультимедійні уроки.
     Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в навчальному процесі є актуальною проблемою сучасної освіти.
     Комп'ютери та інформаційні технології взагалі - зручний інструмент, який при розумному використанні здатний привнести в урок елемент новизни, підвищити інтерес учнів до придбання знань, полегшити вчителю завдання підготовки до занять.
    Більше дізнатися: Мультимедійний урок чи урок з мультимедійною підтримкою?
Скористайся посиланням https://novashkola.ua/1-klas/ukrayinska-mova-1-klas/
і  проведи мультимедійний урок, або урок з мультимедійною підтримкою.



Комментариев нет:

Отправить комментарий